TNR Premium cu 2€/lună

  • N-ai bannere publicitare
  • Poți comenta la articole în site
  • Peste 70 de articole doar pentru abonați în fiecare lună
  • Susții cel mai important cotidian independent din România

Cel mai sexy ministru! Toate româncele sunt moarte după Drulă

Scris de Călin
@
12 martie 2021 18:21
Cel mai sexy ministru! Toate româncele sunt moarte după Drulă

Rezultate surprinzătoare ale sondajului despre cei mai sexy miniștrii ai cabinetului Cîțu. Deși puțină lume se aștepta la asta, se pare că toate româncele sunt moarte după Drulă. Absolut toate participantele la sondaj au răspuns pozitiv la întrebarea „Va place Drula?“ (autorii sondajului nu au folosit deloc diacritice – n.r.).

Mai mult, repondentele au spus că le place de Drulă și dimineața, și la prânz, și seara, ba chiar și toată noaptea. Iar dacă ar fi ceva de îmbunătățit la Drulă, probabil ar fi un singur lucru: să fie mai mare, mai înalt – eventual chiar și puțin mai rotofei, fiind considerat cam subțire de unele femei.

Pasiunea româncelor pentru ministrul Transporturilor este atât de mare încât unele au recunoscut cu sinceritate că au Drulă pe baterii în dormitor, cu care se bucură de momente speciale ori de câte ori au ocazia.

Citește mai mult despre:

Ne găsești și pe Facebook, Instagram, YouTube, TikTok sau WhatsApp.

Comentarii 0 comentarii

Joburi Disponibile

Alte articole

Rubrica lui Ovi